Pojazdy o pojemności do 125 ccm

Nowelizacja ustawy o ruchu drogowym to zdecydowany krok w popularyzacji jednośladów w Polsce. Zmiany przepisów były potrzebne, aby sprawnie poruszać się w mieście, przede wszystkim na drogach szybkiego ruchu. Przepisy te sprawdziły się już w wielu europejskich miastach. Motocykle 125 ccm bardzo dobrze sprawdzają się w miejskich warunkach i na dojazdy do pracy, a to w efekcie skutkuje pozytywnie mniejszą ilością korków w centrach miast.

Po wejściu w życie ustawy z dnia 26 czerwca 2014 r. o zmianie ustawy o kierujących pojazdami, która została podpisana przez Prezydenta w dniu 16 lipca 2014. Ustawa ta wprowadza m.in. przepis pozwalający na kierowanie motocyklem z silnikiem do 125 cm3 osobom posiadającym prawo jazdy kategorii B od co najmniej trzech lat.
(źródło: PZPM, Warszawa, 8 lipca 2014 r.)

Posiadamy w ofercie bogaty wybór motocykli i skuterów, które spełniają kryteria nowej ustawy. Zapraszamy do naszego salonu.

 

ROMET MOTORS JEST LIDEREM POLSKIEGO RYNKU.
Romet ma też największy wybór motocykli o pojemności 125.

 

Jak pisze Dziennik Rzeczpospolita trwa dobra passa polskiego rynku motocykli. Mimo środka zimy sprzedaż rośnie i to bardzo dynamicznie.
Jak podkreśla Adam Woźniak z Rzeczpospolitej, ten rok będzie natomiast należał do motocykli lekkich i do producenta Romet Motors, który w pierwszym miesiącu roku okazał się absolutnym liderem z 42-procentowym udziałem w rynku i prawie dziewięciokrotnym wzrostem sprzedaży.
/ źródło: Dziennik Rzeczpospolita, Motoryzacja 12 luty 2015r. artykuł “Boom na dwóch kołach “/

Szybki kontakt!

Imię*:

Telefon:

e-mail*:

Treść*:


Wszystkie prawa zastrzezone.Strona wykonana przez doNETA.pl