Rowery elektryczne ROMET

Rowery elektryczne to nowa generacja rowerów.
Dawne ograniczenia ustąpiły nowym możliwościom, a przeszkody w postaci podjazdów, wiatru czy obciążenia dodatkowym bagażem straciły na znaczeniu. Rower stał się nowoczesnym narzędziem i wprowadził codzienną komunikację, jak i przygodę na górskim szlaku w nowy wymiar. Moc, prędkość i zasięg to najważniejsze cechy nowej, najbardziej emocjonującej aktualnie grupy rowerów.
Romet w 2017 proponuje 15 rowerów w czterech kategoriach użytkowych: Enduro, MTB, Trekking i City. Tę ostatnią zamyka popularny i lubiany, charakterystyczny w naszej ofercie składak. Każdy z tych rowerów pozwoli poczuć wszystko co najlepsze w jeździe na e-biku. Na szlaku podjazd skróci się do minimum, a każda prosta będzie bardziej ekscytująca. Offroadowe trasy za miastem odkryją nowe emocje a ilość pokonanych kilometrów wyraźnie wzrośnie. Ciężar bagażu podczas rodzinnej wycieczki czy różnice kondycji u podróżujących nie będą stanowiły już problemu. Czerpanie przyjemności z jazdy na rowerze miejskim, podobnie jak przekraczanie kolejnych granic i wyznaczanie nowych celów do zdobycia nigdy wcześniej nie były tak łatwe.
E-bikes w kolekcji Romet, którą prezentujemy zbudowane są w oparciu o systemy dostawców mających najlepsze referencje w branży, a należą do nich: SHIMANO, AEG/BAFANG oraz SAMSUNG. Ich konstrukcja oraz komponenty pozwalają wybrać rower dostosowany do indywidualnych i zróżnicowanych potrzeb. W każdej grupie znajdziemy modele o wyjątkowym charakterze i designie podkreślające przemyślany dobór komponentów i przeznaczenia roweru.

Zapraszamy do naszego salonu na jzdę próbną.


 


Wszystkie prawa zastrzezone.Strona wykonana przez doNETA.pl