MT SERIES 2013 - I miejsce

Ufff... było szybko, bardzo szybko a konkurencja tuż, tuż za plecami... Dziękuję Markowi, Nicholasowi Harkjaer'owi  i Stefanowi Heyn za walkę do samego końca. Quad,  biedaczek MIAŁ co robić, oj miał... do najlżejszych nie należę... Mam wrażenie, że dopiero teraz zgrałem się z nim :)

Osiągane prędkości na leśnych duktach dochodziły do 120 km/h, terenówki przekraczały nawet 160.

Udało się wygrać ponownie, przewaga sięgnęła 15 minut nad następnym zawodnikiem. Tym samym obroniłem pucharek z wiosny.Ogólnie przejechaliśmy 450 km w ciężkim offroadzie, wszystkie odcinki udało się szczęśliwie wygrać. 

Jak zwykle pucharek jest owocem ciężkiej i mozolnej pracy naszego serwisu. Jak zwykle pieczołowicie i z wielką uwagą przygotował nasz sprzęcik. Dokładność w przygotowaniu jak i bezkompromisowość dały znów efekty. Jest to kolejny mój rajd (a było ich trochę), który ukończyłem na kołach bez żadnej awarii. Znowu wychodzi przygotowanie sprzetowe przedstartowe. 

przy okazji zrobione zostały testy nowego pilota w zespole TRANS Ziem, startującym na ponad 350 konnym potworku, bardzo mi sie spodobało :)Wszystkie prawa zastrzezone Bono Sp. z o.o.Strona wykonana przez doNETA.pl